CRKBO docentVanaf 18 oktober 2016 sta ik als Siegenbeek van Heukelom Advies officieel geregistreerd in het Docentenregister van het Centraal Register Kort Beroepsonderwijs (CRKBO). Daarmee voldoe ik aan de Kwaliteitscode voor Docenten Kort Beroepsonderwijs.

Lagere prijs door BTW-vrijstelling

Door de registratie in het CRKBO Register Docenten, zijn de werkzaamheden die ik in het kader van beroepsonderwijs uitvoer, vrijgesteld van de heffing van omzetbelasting (BTW). Hierdoor kan een lagere prijs in rekening worden gebracht. Dit speelt met name bij beroepsonderwijs aan instellingen of personen die geen BTW kunnen verrekenen. Dit kan zijn omdat zij van BTW zijn vrijgesteld (bijvoorbeeld zorginstellingen).

De Belastingdienst stelt inschrijving in het CRKBO-register als voorwaarde om in aanmerking te komen voor BTW-vrijstelling.

De lijst van docenten die staan geregistreerd in het CRKBO Register docenten is terug te vinden op de website van het CRKBO. Hier kan ook mijn naam worden opgezocht.